Dom

Wuhan HAE Technology Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Wuhan HAE Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Wuhan HAE Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Oddawanie tworzy wartość. Dziękuję za trwałe wspieranie i instruktaż Shirleya. Z twoją pomocą i instrukcją zdobywam większy udział w rynku.

—— Lawrence

Jesteś najlepsza! Dziękuję, SOOOOO, Cathy! Dziękuję za pomoc i wsparcie! Doskonała wydajność!

—— Niko

Dziękujemy za wizytę i szkolenia tutaj! Twoje wsparcie pomogło mi zdobyć dobrą reputację! Miejmy nadzieję na większą współpracę w przyszłości!

—— Madyan

Pracownicy zrobili dobrą robotę z ostatnim transportem. Dziękuję Ci!. Doceniam dobrą usługę świadczoną przez Ciebie. Jesteś wspaniałą osobą do załatwienia!

—— Ganesh

 • Linia produkcyjna

  Wuhan HAE Technology Co., posiada własną pełną Fabrykę Rozwoju, Produkcji i Testowania, miesięczną zdolność produkcyjną 500 jednostek. Wszystkie maszyny są dobrej jakości, z eksportowanym standardem.

  Obsługa zaawansowanych technologii

  Posiadamy bazę badawczo-rozwojową w mieście Szanghaj i zakład produkcyjny w mieście Wuhan, współpracując ze znanymi instytucjami szkolnictwa wyższego i instytutami badawczymi w kraju i za granicą. 20 patentów krajowych, szereg podstawowych osiągnięć technologicznych i wskaźników technicznych na międzynarodowym poziomie zaawansowanym.

  Nalegać na niezależne innowacje jest niewyczerpanym źródłem zrównoważonego rozwoju Wuhan HAE. Dzięki 12-letniemu doświadczeniu w zakresie badań i rozwoju urządzeń do obróbki laserowej, Perfect Laser jest gotów stworzyć serię spersonalizowanych rozwiązań laserowych dla naszych klientów!

 • OEM / ODM

  Wuhan HAE Technology Co, Ltd. ma zaawansowane zarządzanie produkcją, a także kontynuować techniczne innowacje w celu zapewnienia wszelkiego rodzaju maszyn laserowych i drukarek atramentowych. OEM jest również mile widziany.

  Produkty Perfect Laser to nie tylko udana sprzedaż w Chinach, ale również eksportowana do ponad 180 krajów i regionów świata, w tym: Niemcy, Japonia, Włochy, Rosja, Japonia, Korea Południowa, Turcja, Brazylia, Indie, Zjednoczone Emiraty Arabskie , Arabii Saudyjskiej i innych krajach. Produkty wysokiej jakości są mile widziane i godne pochwały.

 • R & D

  Wuhan HAE Technology Co, Ltd. posiada profesjonalny zespół R & D z ponad 14-letnim doświadczeniem w dziedzinie laserowej w celu zapewnienia maszyn laserowych o najwyższej jakości i wysokiej stabilności.

  Współpraca ze znanymi instytucjami uczelni wyższych i instytucji badawczych w kraju i za granicą. Wuhan HAE otrzymuje 20 patentów krajowych, kilka podstawowych osiągnięć technologicznych i wskaźników technicznych na zaawansowanym poziomie międzynarodowym.

Szczegóły kontaktu
Wuhan HAE Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss. Shirley Luo

Tel: 86 189 7131 9622

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas